Sklep zoologiczny Rebelia Żywieniowa powstał z myślą o zwierzętach i dla zwierząt!

Otwierając nasz sklep, kierowaliśmy się myślą o naszych pupilach. Zależało nam, by dostarczać zarówno zwierzętom domowym, jak i większym- kopytnym, tylko i wyłącznie tego, co najlepsze. 

Nasz sklep zoologiczny oferuje tylko i wyłącznie karmy dla zwierząt jakości Super Premium, dzięki czemu możecie mieć pewność, że Wasz pupil je to, co dla niego najlepsze i najzdrowsze, o bardzo wysokiej zawartości mięska. Oprócz aspektów zdrowotnych- karmy produkowane są w Polsce, dzięki czemu wspieramy naszą Polską gospodarkę i Polskich Przedsiębiorców!

Tak samo jak karmy, większość dostępnych w naszym sklepie zoologicznym suplementów produkowana jest w naszym kraju, jak na przykład suplementy Pokusa, Holista czy HorseLinePRO. Oczywiście wśród suplementów znajdują się również perełki z innych krajów, przykładowo wysokiej jakości suplementy Lunderland– produkowane w Niemczech, czy znane większości Lekarzy Weterynarii preparaty lecznicze Vetfood– produkowane w Ameryce dla Polskiej firmy!

W naszej ofercie znajdziecie także wysokiej jakości akcesoria dla zwierząt jak na przykład produkowane w Polskiej szwalni legowiska dla psów i kotówRecobed, zabawki, gryzaki, pluszaki, szampony, odżywki, maści, kremy i inne rzeczy zapewniające pupilom wygodne życie.

Nasz sklep zoologiczny stoi otworem zarówno dla właścicieli jak i ich pupili, dlatego zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia nas stacjonarnie z milusińskim!:)

Rebelia Żywieniowa- sklep zoologiczny dla Twojego Pupila!